BackBack

SET GOTA UISKI ELYSIA WHISKY SET6 210CC H:8.5CM D:7.3CM / CODE CAM520014

Lek 3,100 Lek 2,170

SET GOTA UISKI ELYSIA WHISKY SET6 210CC H:8.5CM D:7.3CM CODE CAM520014

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET GOTA UISKI ELYSIA WHISKY SET6 210CC H:8.5CM D:7.3CM

CODE CAM520014

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.