BackBack

SET GOTA SHAMPANJE 6 COPE Height:13,2 Length:9,5 Width:9,5 / CODE RAB315K6

Lek 7,200 Lek 5,040

SET GOTA SHAMPANJE 6 COPE Height:13,2 Length:9,5 Width:9,5 / CODE RAB315K6

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET GOTA SHAMPANJE 6 COPE Height:13,2 Length:9,5 Width:9,5 /

CODE RAB315K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.