BackBack

SET GOTA MARTINI 6 COPE Height:17 Length:11,5 Width:11,5 / CODE RAB310K6

Lek 9,300 Lek 6,300

SET GOTA MARTINI 6 COPE Height:17 Length:11,5 Width:11,5 / CODE RAB310K6 CURVED MARGARITA GLASS BLACK 305CC

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA MARTINI 6 COPE Height:17 Length:11,5 Width:11,5 /

CODE RAB310K6

CURVED MARGARITA GLASS BLACK 305CC

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.