BackBack

SET GOTA LIKERI 6 COPE Height:16,1 Length:4,5 Width:4,5 / CODE NU67047-6

Lek 3,200 Lek 2,560

SET GOTA LIKERI  6 COPE Height:16,1 Length:4,5 Width:4,5  / CODE NU67047-6

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA LIKERI  6 COPE Height:16,1 Length:4,5 Width:4,5  /

CODE NU67047-6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.