BackBack

SET GOTA LENGJE 6 COPE TIMELESS LD 360CC TEMP/STACK D:8 H:14,7CM/CODE SP520045K6

Lek 4,200 Lek 2,940

SET GOTA LENGJE 6 COPE TIMELESS LD 360CC TEMP/STACK D:8 H:14,7CM/ CODE SP520045K6

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA LENGJE 6 COPE TIMELESS LD 360CC TEMP/STACK D:8 H:14,7CM/

CODE SP520045K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.