BackBack

SET GOTA LENGJE 6 COPE 3 COLORS 380CC D7X15CM/CODE 6-60-961-0008

Lek 3,500 Lek 2,450

SET GOTA LENGJE 6 COPE 3 COLORS 380CC D7X15CM/ CODE 6-60-961-0008

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA LENGJE 6 COPE 3 COLORS 380CC D7X15CM/

CODE 6-60-961-0008

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.