BackBack

SET GOTA KRISTALI LENGJESH NUDE WAYNE HIGH BALL SET6 360CC H:15.7CM D:7.1CM P/936 / CODE NU68194-6

Lek 4,900 Lek 3,430

SET GOTA KRISTALI LENGJESH NUDE WAYNE HIGH BALL SET6 360CC H:15.7CM D:7.1CM P/936 / CODE NU68194-6

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA KRISTALI LENGJESH NUDE WAYNE HIGH BALL SET6 360CC H:15.7CM D:7.1CM P/936 /

CODE NU68194-6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.