BackBack

SET GOTA 6 COPE PATRICK HIGH BALL 15CM / CODE SETROP124K6

Lek 6,600 Lek 4,620

SET GOTA 6 COPE PATRICK HIGH BALL 15CM / CODE SETROP124K6

Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA 6 COPE PATRICK HIGH BALL 15CM /

CODE SETROP124K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.