BackBack

SET FILXHAN CAPPUCCINO 6 COPE /CODE TLH112K6

Lek 6,000 Lek 4,200

SET FILXHAN CAPPUCCINO 6 COPE / CODE TLH112K6

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN CAPPUCCINO 6 COPE /

CODE TLH112K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.