BackBack

SET FILXHAN CAJI 6 COPE TEA CUP/SAUCER 250CC FLORAL PINK/CODE 14.221.16

Lek 9,700 Lek 6,790

SET FILXHAN CAJI 6 COPE TEA CUP/SAUCER 250CC FLORAL PINK/ CODE 14.221.16

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN CAJI 6 COPE TEA CUP/SAUCER 250CC FLORAL PINK/

CODE 14.221.16

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.