BackBack

SET BANJE S/4 CERAMIC BATH SET WHITE/CODE 3-65-245-0001

Lek 3,900 Lek 2,340

SET BANJE S/4 CERAMIC BATH SET WHITE/ CODE 3-65-245-0001

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET BANJE S/4 CERAMIC BATH SET WHITE/

CODE 3-65-245-0001

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.