BackBack

SET BANJE S/2 PL DUSTBIN AND WC BRUSH PINK/CODE 6-65-558-0022

Lek 3,600 Lek 2,880

SET BANJE S/2 PL DUSTBIN AND WC BRUSH PINK/ CODE 6-65-558-0022

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET BANJE S/2 PL DUSTBIN AND WC BRUSH PINK/

CODE 6-65-558-0022

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.