BackBack

SET 7, DEKANTER + 6 GOTA / CODE 06.312.016

Lek 8,200 Lek 6,560

SET 7, DEKANTER + 6 GOTA / CODE 06.312.016

Nxito, ka vetëm 9 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 7, DEKANTER + 6 GOTA /

CODE 06.312.016

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.