BackBack

SET/6 TAS REACT. GREEN ESSENTIALS 14CM/CODE OWP121K6

Lek 4,800 Lek 3,860

SET/6 TAS REACT. GREEN ESSENTIALS 14CM/ CODE OWP121K6 Reference: OWP121K6 Height:7,5Length:14Width:14

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 TAS REACT. GREEN ESSENTIALS 14CM/

CODE OWP121K6

Reference:
OWP121K6
Height:7,5
Length:14
Width:14
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.