BackBack

SET 6 PJATA EMBELSIRE 6 PCS JAM CODE FD68057/6

Lek 2,600 Lek 2,080

 SET 6 PJATA EMBELSIRE  6 PCS JAM CODE FD68057/6

E shitur

Përshkrimi i Produktit

 SET 6 PJATA EMBELSIRE  6 PCS JAM

CODE FD68057/6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.