BackBack

SET/6 GOTE VERE KRISTALI RONA TUMBLER GLASS /CODE 05.RN13.001

Lek 7,700 Lek 6,160

SET/6 GOTE RONA TUMBLER GLASS / CODE 05.RN13.001

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 GOTE RONA TUMBLER GLASS /

CODE 05.RN13.001

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.