BackBack

SET/6 GOTE LINKA LIQUEUR 115CC H: 7.5 D: 3.7/CODE SP420212K6

Lek 1,200 Lek 960

SET/6 GOTE LINKA LIQUEUR 115CC H: 7.5 D: 3.7/ CODE SP420212K6

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 GOTE LINKA LIQUEUR 115CC H: 7.5 D: 3.7/

CODE SP420212K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.