BackBack

SET/6 GOTA WHISKEY TEMPLE 400CC 10CM./CODE CAM52256

Lek 1,500 Lek 1,050

SET/6 GOTA WHISKEY TEMPLE 400CC 10CM./ CODE CAM52256

Përshkrimi i Produktit

SET/6 GOTA WHISKEY TEMPLE 400CC 10CM./

CODE CAM52256

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.