BackBack

SET/6 GOTA VERE RISUS WINE 455CC H:19.3CM D:10CM CODE CAM440277

Lek 2,700 Lek 1,890

SET/6 GOTA VERE RISUS WINE 455CC H:19.3CM D:10CM CODE CAM440277

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 GOTA VERE RISUS WINE 455CC H:19.3CM D:10CM

CODE CAM440277

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.