BackBack

SET 6 GOTA VERE KRISTALI Lenny Water Glass No 86 / CODE 05.0086.001

Lek 6,000 Lek 4,800

SET 6 GOTA VERE KRISTALI Lenny Water Glass No 86 / CODE 05.0086.001

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6 GOTA VERE KRISTALI Lenny Water Glass No 86 /

CODE 05.0086.001

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.