BackBack

SET 6 GOTA VERE KRISTALI Rona Water Glass No168 ml 360 / CODE 07.0168.001

Lek 9,700 Lek 7,760

SET 6 GOTA VERE KRISTALI Rona Water Glass No168 ml 360  / CODE 07.0168.001

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6 GOTA VERE KRISTALI Rona Water Glass No168 ml 360  /

CODE 07.0168.001

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.