BackBack

SET 6 GOTA UJI White Tumbler Glass ml 440 No 21 / CODE 08.0021.007

Lek 6,200 Lek 4,960

SET 6 GOTA UJI White Tumbler Glass ml 440 No 21 / CODE 08.0021.007

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6 GOTA UJI White Tumbler Glass ml 440 No 21 /

CODE 08.0021.007

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.