BackBack

SET 6 GOTA UJI KRISTALI Lenny Tumbler Glass No 82 / CODE 05.0082.007

Lek 6,000 Lek 4,800

SET 6 GOTA UJI KRISTALI Lenny Tumbler Glass No 82 / CODE 05.0082.007

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6 GOTA UJI KRISTALI Lenny Tumbler Glass No 82 /

CODE 05.0082.007

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.