BackBack

SET 6 GOTA UISKI KRISTALI Rona Tumbler Glass No13 / CODE 05.RN13.08

Lek 7,200 Lek 5,760

SET 6 GOTA UISKI KRISTALI Rona Tumbler Glass No13 / CODE 05.RN13.08

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6 GOTA UISKI KRISTALI Rona Tumbler Glass No13 /

CODE 05.RN13.08

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.