BackBack

Set/6 Gota kristali STEMWARE RED WINE 740ml LIMOSA/CODE CM-0803548

Lek 4,200 Lek 3,360

Set/6 Gota kristali STEMWARE RED WINE 740ml LIMOSA/ CODE CM-0803548

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Set/6 Gota kristali STEMWARE RED WINE 740ml LIMOSA/

CODE CM-0803548

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.