BackBack

SET/6 GOTA SHOTS ROCKS 60CC 6.6CM 6/24 CODE NU64018-6

Lek 3,100 Lek 2,480

SET/6 GOTA SHOTS NUDE ROCKS-V  60CC 6.6CM 6/24 CODE NU64018-6

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 GOTA SHOTS NUDE ROCKS-V  60CC 6.6CM 6/24

CODE NU64018-6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.