BackBack

SET 6 GOTA LIKERI Elisabeth Liquor Glass No108 / CODE 05.0108.003

Lek 3,100 Lek 2,480

SET 6 GOTA LIKERI Elisabeth Liquor Glass No108 / CODE 05.0108.003

Përshkrimi i Produktit

SET 6 GOTA LIKERI Elisabeth Liquor Glass No108 /

CODE 05.0108.003

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.