BackBack

SET/6 GOTA 26CL KARE BLUE CODE 52.701.51

Lek 3,700 Lek 2,960

SET/6 GOTA  26CL KARE BLUE CODE 52.701.51

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 GOTA  26CL KARE BLUE

CODE 52.701.51

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.