BackBack

SET/6 FILXHANE KAFE ESPRESO AQUA 72CC/CODE SP95756K6

Lek 2,400 Lek 1,920

SET/6 FILXHANE KAFE ESPRESO AQUA 72CC/ CODE SP95756K6 Reference: SP95756K6 Height:6Length:9,7Width:9,7

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/6 FILXHANE KAFE ESPRESO AQUA 72CC/

CODE SP95756K6

Reference:
SP95756K6
Height:6
Length:9,7
Width:9,7
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.