BackBack

SET/6 GOTA VERE E KUQE NUDE TERROIR 670CC H: 23CM/CODE NU66095-6

Lek 4,900 Lek 3,430

    SET/6 GOTA VERE E KUQE NUDE TERROIR  670CC H: 23CM/CODE NU66095-6

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

 

 

SET/6 GOTA VERE E KUQE NUDE TERROIR  670CC H: 23CM/CODE NU66095-6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.