BackBack

SET 6 COPE GOTA LONG DRINK GLASS TROPICAL AMBER 510CC / CODE RAB110K6

Lek 4,800 Lek 3,360

SET GOTA LONG DRINK GLASS TROPICAL AMBER 510CC / Height:12Length:8,8Width:8,8 CODE RAB110K6

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA LONG DRINK GLASS TROPICAL AMBER 510CC /

Height:12
Length:8,8
Width:8,8

CODE RAB110K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.