BackBack

SET 6 COPE GOTA LENGJESH 36CL/CODE STE4040M

Lek 2,100 Lek 1,470

SET 6 COPE  GOTA LENGJESH 36CL/ CODE STE4040M Height:13,9Length:8Width:8

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6 COPE  GOTA LENGJESH 36CL/

CODE STE4040M

Height:13,9
Length:8
Width:8

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.