BackBack

SET/3 SHANDAN 107-77-48CM / ZAK403

Lek 32,700 Lek 19,620

SET/3 SHANDAN 107-77-48CM / CODE ZAK403

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/3 SHANDAN 107-77-48CM /

CODE ZAK403

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.