BackBack

SET 3 COPE VAZO CERAMIC GREY GOLDEN 12X12X34/CODE 3-70-007-0057

Lek 11,100 Lek 8,880

SET 3 COPE VAZO CERAMIC GREY GOLDEN 12X12X34/ CODE 3-70-007-0057

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 3 COPE VAZO CERAMIC GREY GOLDEN 12X12X34/

CODE 3-70-007-0057

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.