BackBack

SET/2 TAVOLINE METAL/VELVET GOLDEN/GREEN D38Χ37CM/CODE 6-50-180-0020

Lek 12,500

SET/2 TAVOLINE METAL/VELVET GOLDEN/GREEN D38Χ37CM/ CODE 6-50-180-0020

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET/2 TAVOLINE METAL/VELVET GOLDEN/GREEN D38Χ37CM/

CODE 6-50-180-0020

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.