BackBack

SET/2 STOL GREY/WHITE 82X42X45CM/CODE 3-50-838-0049

Lek 42,400 Lek 33,920

SET/2 STOL GREY/WHITE 82X42X45CM/ CODE 3-50-838-0049

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET/2 STOL GREY/WHITE 82X42X45CM/

CODE 3-50-838-0049

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.