BackBack

SET 2 GOTA VERE SPIEGELAU ADINA PRESTIGE BORDEAUX GLASSES, SET OF 2/ CODE 4900177

Lek 5,430 Lek 3,800

SET 2 GOTA VERE SPIEGELAU ADINA PRESTIGE BORDEAUX GLASSES, SET OF 2/ CODE 4900177

Përshkrimi i Produktit

SET 2 GOTA VERE SPIEGELAU ADINA PRESTIGE BORDEAUX GLASSES, SET OF 2/

CODE 4900177

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.