BackBack

SET 2 GOTA UJI SPIEGELAU CLASSIC BAR LONGDRINK (SET OF 2) CODE 9000162

Lek 2,000 Lek 1,400

SET 2 GOTA UJI SPIEGELAU CLASSIC BAR LONGDRINK (SET OF 2) CODE 9000162

Përshkrimi i Produktit

SET 2 GOTA UJI SPIEGELAU CLASSIC BAR LONGDRINK (SET OF 2)

CODE 9000162

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.