BackBack

SET 2 GOTA BIRRE SPIEGELAU SET OF 2 LAGER GLASSES IN GIFT TUBE, CRYSTAL, 9 X 9 X 39.2 CM CODE 4991084

Lek 2,430 Lek 1,700

SET GOTA BIRRE SPIEGELAU SET OF 2 LAGER GLASSES IN GIFT TUBE, CRYSTAL, 9 X 9 X 39.2 CM CODE 4991084

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA BIRRE SPIEGELAU SET OF 2 LAGER GLASSES IN GIFT TUBE, CRYSTAL, 9 X 9 X 39.2 CM

CODE 4991084

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.