BackBack

SENDUK dark red - golden metal 108x38x40cm/CODE PAK110-000037

Lek 27,750

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  SENDUK 108x38x40cmNjë stol i mrekullueshëm që do të rinovojë dekorimin e hapësirës tuaj duke i dhënë asaj një prekje luksi. I thjeshtë dhe elegant, Jax ka hapësirë...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

SENDUK 108x38x40cm

Një stol i mrekullueshëm që do të rinovojë dekorimin e hapësirës tuaj duke i dhënë asaj një prekje luksi. I thjeshtë dhe elegant, Jax ka hapësirë ruajtëse me amortizues për përdorim të lehtë.

Specifikimet:
* E bërë prej metali dhe kadifeje.
* Me një lëvizje hapet dhe ka një bagazh të madh në të cilin mund të ruani artikujt që dëshironi
* E disponueshme në ngjyrë burgundy-artë.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 108 cm.
Thellësia: 38 cm.
Lartësia: 40 cm.
Dimensioni i brendshëm: 99x30x19cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Net Weight product 14
Lenght product 108
Width product 38
Height product 40
Material VELVET - METAL
Color DARK RED - GOLDEN
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 108x40x29.5
CBM pcs 0.127
CBM package 0.127
Real Weight product 14
Volume weight product 25.488
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.