BackBack

S/6 Gota WINE GLASS PURPLE 240CC D8X16.5/CODE 3-60-621-0006

Lek 5,200 Lek 3,640

S/6  Gota WINE GLASS PURPLE 240CC D8X16.5/ CODE 3-60-621-0006

E shitur

Përshkrimi i Produktit

S/6  Gota WINE GLASS PURPLE 240CC D8X16.5/

CODE 3-60-621-0006

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.