BackBack

S/6 GOTA VERE RISUS 580CC H:20.7CM D:10.8CM CODE CAM440287

Lek 2,600 Lek 1,820

S/6 GOTA VERE RISUS 580CC H:20.7CM D:10.8CM CODE CAM440287

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

S/6 GOTA VERE RISUS 580CC H:20.7CM D:10.8CM

CODE CAM440287

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.