BackBack

S/6 GOTA VERE RISUS 390CC H:18.3CM D:9.5CM CODE / CAM440267

Lek 2,100 Lek 1,470

S/6 GOTA VERE RISUS 390CC H:18.3CM D:9.5CM CODE / CAM440267

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

S/6 GOTA VERE RISUS 390CC H:18.3CM D:9.5CM

CODE / CAM440267

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.