BackBack

S/6 GOTA MARTINI HUDSON 230CC H:16.3CM D:11.4CM CODE CAM440263

Lek 3,900 Lek 2,730

S/6 GOTA MARTINI HUDSON 230CC H:16.3CM D:11.4CM CODE CAM440263

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

S/6 GOTA MARTINI HUDSON 230CC H:16.3CM D:11.4CM

CODE CAM440263

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.