BackBack

S/6 GOTA MARTINI 230CC H: 17.2CM CODE CAM440176

Lek 7,000 Lek 4,900

S/6 GOTA  MARTINI  230CC H: 17.2CM CODE CAM440176

Nxito, ka vetëm 7 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

S/6 GOTA  MARTINI  230CC H: 17.2CM

CODE CAM440176

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.