BackBack

S/6 GOTA ELYSIA 445CC H:15CM D:7.6CM CODE CAM520015

Lek 3,900 Lek 2,730

S/6 GOTA  ELYSIA   445CC H:15CM D:7.6CM CODE CAM520015

E shitur

Përshkrimi i Produktit

S/6 GOTA  ELYSIA   445CC H:15CM D:7.6CM

CODE CAM520015

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.