BackBack

S/6 FILXHAN CAJI PORCELAN W/SAUCER 'FLOWERS' 250 ml/CODE 3-60-957-0016

Lek 13,400 Lek 9,380

S/6 FILXHAN CAJI PORCELAN W/SAUCER 'FLOWERS' 250 ml/ CODE 3-60-957-0016 6 FILXHANE CAJI  6 PJATEZA 

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

S/6 FILXHAN CAJI PORCELAN W/SAUCER 'FLOWERS' 250 ml/

CODE 3-60-957-0016

6 FILXHANE CAJI 

6 PJATEZA 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.