BackBack

S/4 GOTA WHISKY HEMINGWAY330CC. 4/24 CODE NU68002-4

Lek 2,300 Lek 1,610

S/4 GOTA WHISKY HEMINGWAY330CC. 4/24 CODE NU68002-4

Përshkrimi i Produktit

S/4 GOTA WHISKY HEMINGWAY330CC. 4/24

CODE NU68002-4

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.