BackBack

S/4 GLOBE PEME GLASS XMAS BALL SANTA Φ10 / CODE 2-70-849-0002

Lek 2,900 Lek 2,320

S/4 TOPA PEME GLASS XMAS BALL SANTA Φ10 / CODE 2-70-849-0002

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

S/4 TOPA PEME GLASS XMAS BALL SANTA Φ10 /

CODE 2-70-849-0002

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.