BackBack

S/2 PJATE KEKU QELQI ME KAPAK 27.5X27CM/CODE 3-60-837-0007

Lek 6,900 Lek 4,830

S/2 PJATE KEKU QELQI ME KAPAK 27.5X27CM/ CODE 3-60-837-0007

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

S/2 PJATE KEKU QELQI ME KAPAK 27.5X27CM/

CODE 3-60-837-0007

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.